Przejdź do treści

Opinie

Fajne szkolenie. Jest i teoria i praktyka w gabinecie stomatologicznym! Prowadzące naprawdę posiadają wiedzę nie tylko z książek, ale przede wszystkim z własnej praktyki- pracują z pacjentami , a nie tylko przekazują suche fakty. Polecam byłam na dwóch, na higienizacji Pani Agata korygowała ustawienie mojej ręki jak robiłam skaling u pacjenta (nie na fantomie!!) i bardzo mi to pomogło. Na implantach oprócz świetnych zdjęć na teorii nauczyłam się ubrać do zabiegu i jak rozmawiać z pacjentem, żeby mnie słuchał i dowiedziałam się jak ważne jest przedstawienie się. wprowadzam to teraz w pracy i DZIAŁA. Dziękuję i jeszcze raz szczerze polecam EWA

Ewa Kubiak

Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

Anna Sobkowska

Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna

Katarzyna Czarny, Myślibórz

I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

Krystyna Sierakowska

Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

I OZHiAS Poznań 09.09.2016. Organizacja na piątkę z plusem. Wszystko fajnie zorganizowane. Nikt nie zapomniał o przerwach, na które zawsze czekamy, bo często wykłady są długie. Tematyka wykładów świetna: na pierwszy ogień poszedł temat ergonomii w pracy w gabinecie. Dużo ważnych informacji, które wykorzystam w gabinecie. Na takie szkolenia zawsze warto przyjechać! dziękuje.

Monika Ostałowska

Polecam, szkolenie spełniło moje oczekiwania 🙂 część teoretyczna i praktyczna na wysokim poziomie. Byłam na higienizacji, z pewnością skorzystam z innych szkoleń.

Natalia Rabikowska

Ciekawa tematyka, super atmosfera, rewelacyjna organizacja. ;)Do zobaczenia na kolejnych zjazdach i konferencjach!

Kinga Sobczyk

Świetne szkolenie. Część praktyczna to praca z pacjentem, dzięki czemu mogłam sprawdzić jak naprawdę działa preparat. Jestem w 100% zadowolona. Byłam na Icon, wybieram się na Abc ortodoncji. Polecam

Anna Kornecka

Bardzo ciekawe szkolenia. Byłam już na trzech i już zastanawiam się nad czwartym. Polecam przede wszystkim szkolenie z Profesjonalnej Higienizacji ponieważ bierze w nim udział pacjent i jest okazja, aby poćwiczyć swoje umiejętności właśnie na Nim.

Katarzyna Ojczenasz