• Fajne szkolenie. Jest i teoria i praktyka w gabinecie stomatologicznym! Prowadzące naprawdę posiadają wiedzę nie tylko z książek, ale przede wszystkim z własnej praktyki- pracują z pacjentami , a nie tylko przekazują suche fakty. Polecam byłam na dwóch, na higienizacji Pani Agata korygowała ustawienie mojej ręki jak robiłam skaling u pacjenta (nie na fantomie!!) i bardzo mi to pomogło. Na implantach oprócz świetnych zdjęć na teorii nauczyłam się ubrać do zabiegu i jak rozmawiać z pacjentem, żeby mnie słuchał i dowiedziałam się jak ważne jest przedstawienie się. wprowadzam to teraz w pracy i DZIAŁA. Dziękuję i jeszcze raz szczerze polecam EWA

  Ewa Kubiak

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Sobkowska

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • I OZHiAS Poznań 09.09.2016. Organizacja na piątkę z plusem. Wszystko fajnie zorganizowane. Nikt nie zapomniał o przerwach, na które zawsze czekamy, bo często wykłady są długie. Tematyka wykładów świetna: na pierwszy ogień poszedł temat ergonomii w pracy w gabinecie. Dużo ważnych informacji, które wykorzystam w gabinecie. Na takie szkolenia zawsze warto przyjechać! dziękuje.

  Monika Ostałowska

 • Polecam, szkolenie spełniło moje oczekiwania 🙂 część teoretyczna i praktyczna na wysokim poziomie. Byłam na higienizacji, z pewnością skorzystam z innych szkoleń.

  Natalia Rabikowska

 • Ciekawa tematyka, super atmosfera, rewelacyjna organizacja. ;)Do zobaczenia na kolejnych zjazdach i konferencjach!

  Kinga Sobczyk

 • Świetne szkolenie. Część praktyczna to praca z pacjentem, dzięki czemu mogłam sprawdzić jak naprawdę działa preparat. Jestem w 100% zadowolona. Byłam na Icon, wybieram się na Abc ortodoncji. Polecam

  Anna Kornecka

 • Bardzo ciekawe szkolenia. Byłam już na trzech i już zastanawiam się nad czwartym. Polecam przede wszystkim szkolenie z Profesjonalnej Higienizacji ponieważ bierze w nim udział pacjent i jest okazja, aby poćwiczyć swoje umiejętności właśnie na Nim.

  Katarzyna Ojczenasz

 • /ul>