Śniadanie Higienistek 12.07.2020 Wrocław

 • 2020-07-12
 • 09.00-13.00
 • Katarzyna Ostrowska
 • VEGA Rynek 27a, Wrocław
 • 0

Kontynuując Ogólnopolskie Śniadania Higienistek zapraszamy tym razem higienistki i higienistów z Wrocławia do spotkania przy kawie 12.07.2020 🙂

Miejsce:

VEGA
Rynek 27a
50-107 Wrocław

Udział jest bezpłatny, obowiązuje jedynie rezerwacja miejsc.

Podczas naszego spotkania porozmawiamy o profilaktyce profesjonalnej, domowej i o białym uśmiechu na dłużej 😉

Zaproszeni prelegenci przedstawią ciekawe tematy, przeprowadzony zostanie również warsztat z prawidłowej techniki mycia zębów- tego nigdy za dużo  🙂

Harmonogram:

Nanotechnologia uśmiechu. Ile szkliwa jest w Twoim uśmiechu ? – Adam Wysokiński

Rola kontroli biofilmu w jamie ustnej – Katarzyna Ostrowska

Fluor twój przyjaciel – Patrycja Pyrlik-Repczuk

DYNEXAN – odłącz się od bólu – Paulina Wichniarek

Zdrowie jamy ustnej w 3 krokach – Agnieszka Stącel-Stępniewska

Warsztaty: Prawidłowa technika szczotkowania

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

Co zabrać na szkolenie?

Fartuch lub mundurek, obuwie płaskie.

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk