Śniadanie Higienistek 12.07.2020 Wrocław

 • 2020-07-12
 • 09.00-13.00
 • Katarzyna Ostrowska
 • VEGA Rynek 27a, Wrocław
 • 0

Kontynuując Ogólnopolskie Śniadania Higienistek zapraszamy tym razem higienistki i higienistów z Wrocławia do spotkania przy kawie 12.07.2020 🙂

Miejsce:

VEGA
Rynek 27a
50-107 Wrocław

Udział jest bezpłatny, obowiązuje jedynie rezerwacja miejsc.

Podczas naszego spotkania porozmawiamy o profilaktyce profesjonalnej, domowej i o białym uśmiechu na dłużej 😉

Zaproszeni prelegenci przedstawią ciekawe tematy, przeprowadzony zostanie również warsztat z prawidłowej techniki mycia zębów- tego nigdy za dużo!

Harmonogram:

Rola kontroli biofilmu w jamie ustnej – Katarzyna Ostrowska

Fluor twój przyjaciel – Patrycja Pyrlik-Repczuk

Zdrowie jamy ustnej w 3 krokach – Agnieszka Stącel-Stępniewska

DYNEXAN – odłącz się od bólu – Paulina Wichniarek

Warsztaty: Prawidłowa technika szczotkowania

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Free

Co zabrać na szkolenie?

Fartuch lub mundurek, obuwie płaskie.

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk