Profesjonalna wizyta w gabinecie higieny

 • 2019-07-13
 • 10:00 - 17:00
 • Katarzyna Ostrowska, Renata Dziedzicka
 • Poznań ul. Dąbrowskiego 79A 11 piętro
 • 2

Szkolenie dla wszystkich osób pragnących rozpocząć, bądź poszerzyć swoje kompetencje w zakresie samodzielnego przyjęcia pacjenta w gabinecie stomatologicznym. Jeżeli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób zmotywować pacjenta do stosowania się do Twoich zaleceń, jak zaplanować strukturę wizyty profilaktycznej/higienizacyjnej w gabinecie, komu, co i jak rekomendować, czy warto stworzyć swoja markę jako higienistka/asystentka i jak to zrobić… to na pewno jest to szkolenie dla Ciebie!

 

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Profesjonalna wizyta w gabinecie higieny
400,00
2 available

Dla kogo?

Szkolenie dla wszystkich osób pragnących rozpocząć, bądź poszerzyć swoje kompetencje w zakresie samodzielnego przyjęcia pacjenta w gabinecie stomatologicznym.
Przede wszystkim dowiesz się:
Jak przyjąć pacjenta w gabinecie?
Jak zaplanować wizyty profilaktyczne/higienizacyjne dla pierwszorazowego pacjenta, a jak dla naszego stałego pacjenta?
Struktura wizyty w gabinecie higieny – czyli co i w jakiej kolejności
Mechaniczna kontrola biofilmu
Chemiczna kontrola biofilmu
Nitkuj, szczotkuj , płucz a może płucz, nitkuj, szczotkuj…?
Dlaczego najpierw czyścimy przestrzenie między zębowe?
Prawidłowy instruktaż higieny – jak zmotywować pacjenta i jakie produkty oraz przybory do domowej higieny jamy ustnej warto rekomendować
Indywidualne zalecenia – czyli dla każdego coś dobrego. Jak dobrać odpowiednie artykuły do higieny jamy ustnej dla naszego pacjenta. Case study
Jak zachęcić pacjenta do naszych zaleceń?
W jaki sposób przyjąć przedszkolaka, nastolatka, kobietę ciężarną, pacjenta orto/perio a jak seniora?
Trudny pacjent- jest taki?
Ile fluoru dla Pani i dla Pana?
Higienistka specjalistka – jak stworzyć swoją markę? I czy w ogóle to ma sens…?

Zapewniamy

 • Wykwalifikowaną kadrę
 • Zestaw profilaktyczno-edukacyjny
 • Certyfikat
 • Przerwy kawowe

Co zabrać na szkolenie?

Dobry humor

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk