Profesjonalna asysta chirurgiczno-implantologiczna. Pierwsza pomoc w gabinecie

 • 2020-09-20
 • 9:00 - 17:00
 • hig. stom. Katarzyna Ostrowska, rat.med Bartosz Michalski
 • Poznań ul. Święciańska 6 Mclinic
 • 4

Chirurgia stomatologiczna, w obrębie której znajduje się implantologia obejmuje ogromną ilość różnych zabiegów w obszarze jamy ustnej i twarzoczaszki, profesjonalna asysta jest bardzo ważnym członkiem zespołu zabiegowego. Jej rola w prawidłowym przygotowaniu gabinetu, pacjenta oraz operatora jest nieoceniona, dlatego tak ważne jest gruntowne szkolenie z zakresu prawidłowych procedur chirurgicznych dotyczących asystowania i opieki pozabiegowej nad pacjentem. Szkolenie zostało połączone ze stanami nagłymi, które mogą zaskoczyć nas w gabinecie stomatologicznym: Jak udzielić pierwszej pomocy naszemu pacjentowi? Czy jesteśmy zobligowani do jej udzielania? Taca przeciw wstrząsowa – co zawiera? Jak prawidłowo przeprowadzić RKO? I co z tym AED? Na te i podobne pytania znajdziecie Państwo odpowiedz podczas naszego szkolenia.

650,00 

Please fill in all required fields

Dane uczestnika:

Dla kogo?

Szkolenie skierowane do personelu średniego gabinetu stomatologicznego. Dla osób, które chcą poczuć się pewniej podczas asystowania przy zabiegu z zakresu chirurgii stomatologicznej. Kurs został połączony ze szkoleniem z zakresu udzielania pierwszej pomocy w gabinecie stomatologicznym
Szkolenie teoretyczno-praktyczne, w części warsztatowej praca z fantomem

Co zabrać na szkolenie?

Fartuch lub mundurek, obuwie płaskie.

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk