Lakowanie i lakierowanie zębów + instruktaż pacjenta ortodontycznego

 • 2021-05-22
 • 13:30-17:30
 • Katarzyna Ostrowska
 • Poznań ul. Święciańska 6 Mclinic
 • 5

Szkolenie obejmuje zagadnienia lakierowania zębów (fluoryzacja) oraz lakowanie/uszczelnianie bruzd. Poszerzone zostało o tematykę przeprowadzania profesjonalnego instruktażu u pacjenta ortodontycznego.

Lakierowanie to zabieg, podczas ktorego aplikowany jest preparat fluorowy na powierzchnię zębów. Kursanci zdobeda niezbędna wiedzę na temat przeprowadzania zabiegu, charakterystyki preparatów.

Uczestnicy ponadto beda mieli możliwość przeprowadzenia zabiegu lakowanie bruzd na spreparowanych zębach ludzkich. Poznaja technikę pracy, odpowiednie przygotowanie pacjenta i stanowiska pracy do zabiegu.

Całość szkolenia wzbogaca cześć dotycząca jednego z najbardziej wymagających pacjentów w gabinecie higieny – pacjenta ortodontycznego. Kursanci poznają niezbedne akcesoria do poprawy higieny jamy ustnej, jakie mogą polecic swoim pacjentom.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

Co zabrać na szkolenie?

Fartuch lub mundurek, obuwie płaskie.

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk