Katowice Zaawansowana Higienizacja Pacjenta. Protokół GBT

 • 2021-09-04
 • 10:00 - 16:30
 • dypl.hig.stom. Natalia Szeląg certyfikowany trener SDA
 • Katowice ul. Mariacka 36/6
 • 1

Zabieg profesjonalnej higienizacji pacjenta składa się z kilku etapów: oczyszczenia, wygładzenia i zabezpieczenia powierzchni zębów. Jest to podstawowy zabieg higienizacyjno-profilaktyczny świadczony w gabinecie stomatologicznym. Uczestnicy szkolenia będą pracować z pacjentem podczas warsztatów wykonując zabieg profesjonalnej higienizacji według GBT, będą mieli możliwość pracy w powiększeniu. Podczas szkolenia uczestnicy poznają protokół nowoczesnej wizyty profilaktycznej, zasady prawidłowej pracy skalerem i piaskarką nad, przy i poddziąsłowo. Dowiedzą się jak pracować aby każdy pacjent wyszedł z gabinetu higieny zadowolony. Zdobędą wiedzę w jaki sposób postępować z pacjentem periodontologicznym oraz implantologicznym i implantoprotetycznym na pierwszej wizycie, oraz jak prawidłowo prowadzić dalszą profilaktykę.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

Co zabrać na szkolenie?

Fartuch lub mundurek, obuwie płaskie.

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk