ICON – infiltracja płynną żywicą

 • 2022-03-06
 • 10:00-13:30
 • Hig. Stom.Katarzyna Ostrowska
 • Gorzów Wielkopolski ul. Wyszyńskiego 155 (Centrum Medyczne Buszkiewicz Eurodent ) 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • 3

Szkolenie przeznaczone dla osób chcących rozpocząć samodzielne zabiegi infiltracji.
Każdy uczestnik szkolenia dowie się czym jest preparat ICON, pozna i zrozumie zasadę jego działania. Dowie się wg jakich kryteriów kwalifikować pacjenta do zabiegu. Zapozna się etiologią powstawania „białych plam” na zębach i dowie się, które z nich mogą zostać usunięte za pomocą preparatu ICON. Uczestnik szkolenia nabędzie umiejętność przygotowania preparatu, pacjenta oraz gabinetu do przeprowadzenia zabiegu. Każdy kursant posiądzie praktyczną umiejętność przeprowadzania zabiegu infiltracji płynną żywicą ICON poznając kolejność procedur, czasy ich wykonania oraz najczęściej popełniane przez personel błędy. Przeprowadzenie zabiegu „in viwo” – na żywym pacjencie, pozwoli kursantom zdobyć doświadczenie w dostosowywaniu procedury zabiegowej do charakteru, etiologii i wielkości zmiany. Każdy uczestnik szkolenia pozna zalecenia po zabiegowe oraz zestaw praktycznych porad przydatnych pacjentom pozabiegowym.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Tickets are no longer available

Co zabrać na szkolenie?

Fartuch lub mundurek, obuwie płaskie.

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk