Gdańsk Lunch&Learn Dental Practice 28.11.2020

 • 2020-11-28
 • 10:00-14:30
 • Katarzyna Ostrowska
 • Gdańsk
 • 0

Cykl spotkań dla higienistek to szkolenia w różnych miastach Polski.

Kolejne spotkanie z cyklu odbędzie się w Gdańsku dnia 28.11.2020 r. w godzinach 10:00 – 14:30. Dokladne miejsce podamy wkrótce.

Harmonogram:
Kontrola biofilmu – jak zrobić to dobrze
Lakier – czy to nadal najlepszy wybór? – warsztaty
Bezpieczeństwo pracy z koroną na głowie
Czy czyszczenie przestrzeni międzyzębowych może być łatwe? – warsztaty
Lakowanie zębów – warsztaty

Cena: 89zl/os

Zapisy obowiązują tylko przez stronę internetową:
Www.szkoleniaostrowska.pl

Zapraszamy do zdobycia kolejnej dawki wiedzy, umiejętności w codziennej pracy i zawarcie nowych znajomości z branży!

Bądź z nami w Gdańsku! 🙂

 

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Gdańsk Lunch&Learn Dental Practice 28.11.2020
89,00
0 dostępne
Wyprzedane

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk