Fotografia cyfrowa w stomatologii – poziom zaawansowany. Kurs praktyczny

 • 2018-06-24
 • 10:00 – 18:00
 • fot. Wojciech Ostrowski mgr
 • M-clinic, ul. Święciańska 6, Poznań
 • 12

W nowoczesnej stomatologii fotografia cyfrowa stała się w ostatnich latach nie tylko interesującym dodatkiem podnoszącym prestiż gabinetu ale także formą komunikacji oraz niemalże obowiązkiem każdego lekarza, technika lub higienistki stomatologicznej.

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Fotografia cyfrowa w stomatologii - poziom zaawansowany. Kurs praktyczny
800,00
12 dostępne

Dla kogo?

Szkolenie uwzględnia potrzeby wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie profesjonalnej cyfrowej fotografii stomatologicznej.

Kurs zaawansowany kierowany jest do osób znających zasady fotografowania a pojęcia takie jak: ISO,wartość przysłony czy czas ekspozycji nie są im obce.

Zapewniamy

 • profesjonalną kadrę
 • warsztat praktyczny
 • spokojnych pacjentów :)
 • miłą atmosferę
 • kawę/herbatę/zimne napoje i ciasto

Co zabrać na szkolenie?

Każdy uczestnik, który przyniesie na szkolenie własny sprzęt fotograficzny będzie mógł opanować jego właściwą konfigurację i ma szanse na uzyskanie cennych porad dotyczących jego wykorzystania. Z tego powodu zachęcamy do zabrania na szkolenie własnego aparatu/optyki/oświetlenia, choć nie jest to warunek konieczny wzięcia udziału w kursie. Wszyscy uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą komputera z zainstalowaną próbną wersją programu Adobe Lightroom, którą można bezpłatnie pobrać tutaj.

Zakres kursu

 • Dobieranie parametrów
  Przypomnieniem zasad dobierania właściwych parametrów w celu uzyskania poprawnej ekspozycji
 • Fotografia makro
  Zaawansowaną fotografią makro w stomatologii wraz z omówieniem specyfiki działania obiektywów dedykowanych takiej fotografii
 • Oświetlenie
  Konfiguracją oświetlenia oraz wyjaśnieniem różnic między poszczególnymi wersjami lamp błyskowych (ring flash, speedlight itp.)
 • Obróbka zdjęć
  Cyfrową obróbka zdjęć w fotografii stomatologicznej (wywoływanie, poprawki globalne i lokalne, zarządzanie kolorem i przestrzenie barw)
 • Katalogowanie i archiwizacja
  Sposobami i narzędziami do katalogowania i bezpiecznej archiwizacji zdjęć

Cel kursu

W nowoczesnej stomatologii fotografia cyfrowa stała się w ostatnich latach nie tylko interesującym dodatkiem podnoszącym prestiż gabinetu ale także formą komunikacji oraz niemalże obowiązkiem każdego lekarza, technika lub higienistki stomatologicznej.

Służy ona planowaniu procesu leczenia, dokumentowaniu zmieniającej się sytuacji klinicznej oraz umożliwia dialog pomiędzy personelem a pacjentem na zupełnie nowym – nieosiągalnym w inny sposób – poziomie.

Fotografia w stomatologii umożliwia dodatkowo publikowanie swoich osiągnięć zawodowych zarówno w sieci, prasie branżowej jak i opracowaniach naukowych niezbędnych w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju zawodowego.

Certyfikat

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu.

M-clinic, ul. Święciańska 6, Poznań

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk