E-book Białe Historie. Gabinetowe wybielanie zębów

 • 2020-04-01
 • 20.00
 • Katarzyna Ostrowska
 • online
 • 94

Gabinetowe wybielanie zębów jest coraz popularniejszym zabiegiem w gabinecie stomatologicznym. Pacjenci chcą uzyskać piękny, biały uśmiech w krótkim czasie- warto więc proponując zabieg z tego zakresu zapoznać się z informacjami dotyczącymi tego zabiegu.

Ebook  Białe Historie. Gabinetowe wybielanie zębów to zbiór najważniejszych informacji dotyczących wybielania zębów w gabinecie preparatami profesjonalnymi, omówiony został proces wybielania z punktu widzenia reakcji chemicznych, przedstawiono uwarunkowania prawne dotyczące dopuszczonych stężeń preparatów utleniających, opisane zostały poszczególne etapy i metody zabiegu. Znajdą tu Państwo również zdjęcia przypadków wraz z opisem. W e-book u zostały użyte w większości zdjęcia wykonane przez autora lub dokumentujące jego praktykę co stanowi duży atut publikacji.

 

Tytuł: Białe Historie. Gabinetowe wybielanie zębów.

Ilość stron: 80

ISBN 978-83-957570-0-6

Autor: hig.stom. Katarzyna Ostrowska

Jestem higienistką stomatologiczną, czyli specjalistką od mycia zębów. Na co dzień pracuję w gabinecie dentystycznym, wykonując zabiegi z zakresu edukacji, higieny i profilaktyki profesjonalnej. Przeprowadzam zabiegi infiltracji płynną żywicą i oczywiście gabinetowe wybielanie zębów. Poza pracą w gabinecie prowadzę firmę szkoleniową Szkolenia Ostrowska, jestem wykładowcą i doktorantką na UM w Poznaniu.

Lubię to co robię, Mogę śmiało napisać, że jestem szczęściarą, która znalazła połączenie pasji i pracy. Edukowanie i motywowanie daje mi wiele satysfakcji, kontakt z ludźmi i aktywny udział w zmienianiu ich uśmiechów to dla mnie ogromna radość. W związku z moim zaangażowaniem branżowym pełnię od 2019 roku funkcję prezesa Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

W życiu prywatnym jestem mamą trójki aktywnych pociech, pasjonującą się czytaniem książek oraz żeglarstwem.”

59,00 

Please fill in all required fields

Dane uczestnika:

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk