E-book Białe Historie. Gabinetowe wybielanie zębów

 • 2020-04-01
 • 20.00
 • Katarzyna Ostrowska
 • online
 • -1

Gabinetowe wybielanie zębów jest coraz popularniejszym zabiegiem w gabinecie stomatologicznym. Pacjenci chcą uzyskać piękny, biały uśmiech w krótkim czasie- warto więc proponując zabieg z tego zakresu zapoznać się z informacjami dotyczącymi tego zabiegu.

Ebook  Białe Historie. Gabinetowe wybielanie zębów to zbiór najważniejszych informacji dotyczących wybielania zębów w gabinecie preparatami profesjonalnymi, omówiony został proces wybielania z punktu widzenia reakcji chemicznych, przedstawiono uwarunkowania prawne dotyczące dopuszczonych stężeń preparatów utleniających, opisane zostały poszczególne etapy i metody zabiegu. Znajdą tu Państwo również zdjęcia przypadków wraz z opisem. W e-book u zostały użyte w większości zdjęcia wykonane przez autora lub dokumentujące jego praktykę co stanowi duży atut publikacji.

 

Tytuł: Białe Historie. Gabinetowe wybielanie zębów.

Ilość stron: 80

ISBN 978-83-957570-0-6

Autor: hig.stom. Katarzyna Ostrowska

Jestem higienistką stomatologiczną, czyli specjalistką od mycia zębów. Na co dzień pracuję w gabinecie dentystycznym, wykonując zabiegi z zakresu edukacji, higieny i profilaktyki profesjonalnej. Przeprowadzam zabiegi infiltracji płynną żywicą i oczywiście gabinetowe wybielanie zębów. Poza pracą w gabinecie prowadzę firmę szkoleniową Szkolenia Ostrowska, jestem wykładowcą i doktorantką na UM w Poznaniu.

Lubię to co robię, Mogę śmiało napisać, że jestem szczęściarą, która znalazła połączenie pasji i pracy. Edukowanie i motywowanie daje mi wiele satysfakcji, kontakt z ludźmi i aktywny udział w zmienianiu ich uśmiechów to dla mnie ogromna radość. W związku z moim zaangażowaniem branżowym pełnię od 2019 roku funkcję prezesa Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

W życiu prywatnym jestem mamą trójki aktywnych pociech, pasjonującą się czytaniem książek oraz żeglarstwem.”

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
E-book Białe Historie. Gabinetowe wybielanie zębów
59,00
Unlimited

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk