Cykl podnoszący kwalifikacje personelu stomatologicznego 17 godz.

 • 2023-04-02
 • 9:00-15:00
 • Dr.n.med. Katarzyna Ostrowska
 • Poznań
 • 8

Cykl podnoszący kwalifikacje personelu stomatologicznego w wymiarze 17 godz.

 

Kursy skierowane są dla uczestników, chcących skorzystać z wszystkich poniższych szkoleń, również w ramach dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Szkolenia wchodzące w skład cyklu:

– Ergonomia w stomatologii-praca solo, na 4 i 6 rąk

– Diagnostyka jamy ustnej – cwiczenia praktyczne

– Indywidualna higienizacja pacjenta -podstawowa o Zaawansowana-tylko praktyka

– Profejsonalny instruktaż higieny jamy ustnej

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Cykl podnoszący kwalifikacje personelu stomatologicznego 17 godz.
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 4300zł
4  300,00
8 available

Co zabrać na szkolenie?

Fartuch lub mundurek, obuwie płaskie.

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk