Warsztat Krakdent: Umyć zęby, ale jak? Instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej

 • 2020-09-03
 • 14.30 - 15.30
 • Kraków, Krakdent Stoisko W70 KolDental
 • 4

Warsztat realizowany w ramach Przestrzeni Pełnej Wiedzy podczas Krakdent 2020.

Umyć zęby, ale jak? Instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej. Godzinne warsztaty prowadzone przez  praktyków, podczas, których uczestnicy zapoznają się z przyborami manualnymi i elektrycznymi do kontroli mechanicznej biofilmu. Kursanci będą mieli możliwość przetestowania 3 technologii szczoteczek elektrycznych oraz nauczyć się prawidłowo pracować szczoteczką ze względu na jej parametry. Jeżeli zastanawiasz się jak pracować szczotką ORP 3D/soniczną/PZ/manualną, jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe – to zapraszamy Cię na nasze warsztaty!

Prowadzący: hig.stom. Katarzyna Ostrowska, trener higieny j.u. Agnieszka Stącel-Stępniewska

Koszt: 30zł/os

Data: 3.09.2020

Godziny: 14.30 – 15.30

Miejsce: Przestrzeń Pełna Wiedzy, stoisko W70, KolDental

Ilość kursantów: 10

 

 

 

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Warsztat Krakdent: Umyć zęby, ale jak? Instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej
30,00
4 dostępne

Zapewniamy

 • Materiały warsztatowe
 • Zestawy profilaktyczno-edukacyjne
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, Kraków

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk