Warsztat Krakdent: Umyć zęby, ale jak? Instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej

 • 2020-09-03
 • 14.30 - 15.30
 • Kraków, Krakdent Stoisko W70 KolDental
 • 7

Warsztat realizowany w ramach Przestrzeni Pełnej Wiedzy podczas Krakdent 2020.

Umyć zęby, ale jak? Instruktaż prawidłowej higieny jamy ustnej. Godzinne warsztaty prowadzone przez  praktyków, podczas, których uczestnicy zapoznają się z przyborami manualnymi i elektrycznymi do kontroli mechanicznej biofilmu. Kursanci będą mieli możliwość przetestowania 3 technologii szczoteczek elektrycznych oraz nauczyć się prawidłowo pracować szczoteczką ze względu na jej parametry. Jeżeli zastanawiasz się jak pracować szczotką ORP 3D/soniczną/PZ/manualną, jak prawidłowo oczyszczać przestrzenie międzyzębowe – to zapraszamy Cię na nasze warsztaty!

Prowadzący: hig.stom. Katarzyna Ostrowska, trener higieny j.u. Agnieszka Stącel-Stępniewska

Koszt: 30zł/os

Data: 3.09.2020

Godziny: 14.30 – 15.30

Miejsce: Przestrzeń Pełna Wiedzy, stoisko W70, KolDental

Ilość kursantów: 10

 

 

 

30,00 

Please fill in all required fields

Dane uczestnika:

Zapewniamy

 • Materiały warsztatowe
 • Zestawy profilaktyczno-edukacyjne
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków ul. Galicyjska 9, Kraków

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk