Konferencja Stomatologiczna Orto-Perio Szczecin 19.03.2023

 • 2023-03-19
 • 10.00-15.00
 • Szczecin
 • 50

Zapraszamy na konferencję stomatologiczną  19.03.2023 do Szczecina

Wspaniali wykładowcy-praktycy, którzy są pasjonatami swojego zawodu przedstawią słuchaczom ważne i ciekawe zagadnienia podczas swoich prelekcji.

Wykłady dotyczące istotnych kwestii:  pacjent z aparatem nakładkowym w gabinecie higieny, niechirurgiczne leczenie chorób przyzębia,- pacjent perio jako wyzwanie dla higienistki , zastosowanie jednoczasowe CPC i chlorheksydyny  z pewnością  zainteresują niejednego profesjonalistę.

Wśród wykładowców:

dr n. med. Julia Bijoch

dr hab. n. med. Agnieszka Droździk specjalista periodontologii

dr n. med. Katarzyna Ostrowska higienistka stomatologiczna

Więcej szczegółów już wkrótce

 

Tickets

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Konferencja Stomatologiczna Orto-Perio Szczecin 19.03.2023
280,00
50 available

Dla kogo?

Konferencja jest przeznaczona dla wszystkich członków zespołu stomatologicznego tzw Dental Team
Zakres wykładów obejmuje;
Leczenie nakladkowe
Trendy i perspektywy terapii periodontologicznej,
Niechirurgiczne leczenie chorób przyzębia,
Profilaktykę i higienę,
Nowości w profilaktyce chx+CPC

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać fakturę, prosimy o podanie danych przy rejestracji na konferencje.

Zapewniamy

 • Profesjonalnych wykładowców
 • Ciekawe i inspirujące wykłady
 • Certyfikat uczestnictwa w formie elektronicznej
 • Przerwę kawową
 • Zestaw edukacyjno-profilaktyczny

Co zabrać na szkolenie?

Dobry humor :)

 

 

Szczecin, Polska

Nasi klienci
o nas

Szkolenia tworzymy w oparciu o oczekiwania uczestników, a także wiedzę i kompetencje naszych wykładowców. Sprawdź co mówią o nas nasi klienci.

 • Bardzo pozytywne zaskoczenie wysokim poziomem szkolenia (Profesjonalne Wybielanie Zębów w Gabinecie 10.09.2016). Ciekawa tematyka wykładów (I OZHiAS 09.09.2016) w przyjaznej atmosferze. Jasny, prosty i dosłowny przekaz informacji dotyczących zawodu higienistki i asystentki. Możliwość wymiany doświadczeń i informacji z innymi uczestnikami zjazdu podczas pysznego lunchu.

  Karolina Duch, Strzelce Krajeńskie

 • Bardzo fajne, rzeczowe szkolenia. Prowadzące wykładowczynie są bardzo kompetentne i czuć , że robią to nie pierwszy raz. Szkolenie zaplanowane od A do Z. Jestem bardzo zadowolona, super, że po teorii zaczyna się od razu warsztat z pacjentem na fotelu. Praktyka na szkoleniach (2) w których uczestniczyłam była dla mnie bardzo ważna.

  Katarzyna Czarny, Myślibórz

 • Uczestniczyłam w szkoleniu Profesjonalna asysta implantologiczna oraz Profesjonalna higienizacja pacjenta, z pewnością wybiorę się na kolejne pewnie z wybielania gabinetowego. Jestem pozytywnie zaskoczona poziomem szkolenia dla nas (higienistek), Pani Katarzyna pokazała mi, że można to przeprowadzić na najwyższym według mnie poziomie. Świetne zajęcia praktycznej. Polecam-warto!

  Anna Michalska, Klicko

 • I Ogólnopolskie Spotkanie Nauczycieli i Wykładowców 09.09.2016, które odbyło się podczas I OZHiAS w Poznaniu spełnił swoje zadanie. Umożliwił kontakt z koleżankami z różnych rejonów kraju, wymianę spostrzeżeń i opinii w temaie problemów zawodowych. Tematyka wykładów zjazdu higienistek i asystentek, jej różnorodność pozwoliła na poszerzenie wiedzy. Dla mnie najciekawszym tematem był wykład na temat aspektów prawnych naszego zawodu (dypl.hig.stom Doroty Grzyśko).

  Krystyna Sierakowska

7
lat doświadczenia
80
szkoleń rocznie
3500
kursantów
8
wykładowców
10
miast w Polsce
8000
godzin praktyk